MV-478175-5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.88" x 0.69" (47.8mm x 17.5mm), Part Status: Active.