MV-508318-2.5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1654227_Ident_Sols&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 2500 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm)
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 2500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 2.00" x 1.25" (50.8mm x 31.8mm).