Продукція > KYOCERA AVX > MV0804CA1R0MABW
MV0804CA1R0MABW
MV0804CA1R0MABW KYOCERA AVX
AVXC-S-A0013562766-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - MV0804CA1R0MABW - MIM-KONDENSAT ÜBERTRAGUNGSLEIT 1PF 100V
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 0.254mm
rohsCompliant: YES
Substratmaterial: AL2O3
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -
Produktlänge: 2.03mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1pF
Impedanz: -
Spannung (DC): 100V
Betriebstemperatur, max.: -
Produktbreite: 1.01mm
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - MV0804CA1R0MABW - MIM-KONDENSAT ÜBERTRAGUNGSLEIT 1PF 100V, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 0.254mm, rohsCompliant: YES, Substratmaterial: AL2O3, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -, Produktlänge: 2.03mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1pF, Impedanz: -, Spannung (DC): 100V, Produktpalette: MV Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: -, Produktbreite: 1.01mm, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).