MV34005-150A Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: GAAS TVAR NON HERMETIC EPSM SMT
Packaging: Tray
Package / Case: Die
Mounting Type: Surface Mount
Diode Type: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Capacitance @ Vr, F: 2.2pF @ 4V, 1MHz
Q @ Vr, F: 1800 @ 4V, 50MHz
Capacitance Ratio Condition: C2/C12
Supplier Device Package: Chip
Voltage - Peak Reverse (Max): 15 V
Capacitance Ratio: 7.4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GAAS TVAR NON HERMETIC EPSM SMT, Packaging: Tray, Package / Case: Die, Mounting Type: Surface Mount, Diode Type: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Capacitance @ Vr, F: 2.2pF @ 4V, 1MHz, Q @ Vr, F: 1800 @ 4V, 50MHz, Capacitance Ratio Condition: C2/C12, Supplier Device Package: Chip, Voltage - Peak Reverse (Max): 15 V, Capacitance Ratio: 7.4.