MVAC250-48AFD
MVAC250-48AFD Murata Power Solutions Inc.
MVAC250.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 50V 12V 5V 170W
Power (Watts): 170W (250W Forced Air)
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, VDE
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 50V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: 5V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 3
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5.2 A
Current - Output 2: 1 A
Current - Output 3: 2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 50V 12V 5V 170W, Power (Watts): 170W (250W Forced Air), Features: Hot Swappable, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, VDE, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 50V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: 5V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 3, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 5.2 A, Current - Output 2: 1 A, Current - Output 3: 2 A.
Інші пропозиції MVAC250-48AFD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVAC250-48AFD MVAC250-48AFD Виробник : Murata Power Solutions mvac250-463541.pdf Switching Power Supplies 170W 12V 3.54A 250W 5A w/Air CS