MVPS600-1024
MVPS600-1024 Bel Power Solutions
ds-BPS-MVPS600-series.pdf
Виробник: Bel Power Solutions
Description: AC/DC CONVERTER 24V 600W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 600W
Size / Dimension: 8.50" L x 5.00" W x 1.61" H (216.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.245 kV
Current - Output 1: 25 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 600W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 8.50" L x 5.00" W x 1.61" H (216.0mm x 127.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 390 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cUL, NEMKO, UL, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.245 kV, Current - Output 1: 25 A.