Продукція > VICOR > MVTM36BF015M080A00
MVTM36BF015M080A00
MVTM36BF015M080A00 Vicor
VTM_MIL_COTS_MVTM36-1928129.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters MVTM 36 VIN Isolated DC DC Converter 80A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVTM36BF015M080A00 MVTM36BF015M080A00 Виробник : Vicor Corporation VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.5V 150W