Продукція > VICOR > MVTM36BF030M040B00
MVTM36BF030M040B00
MVTM36BF030M040B00 Vicor
VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 VIN Isolated DC DC Converter 40A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVTM36BF030M040B00 MVTM36BF030M040B00 Виробник : Vicor Corporation VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf Description: DC DC CONVERTER 3V 150W