Продукція > VICOR > MVTM36BF060M020A00
MVTM36BF060M020A00
MVTM36BF060M020A00 Vicor
VTM_MIL_COTS_MVTM36-3045027.pdf
Виробник: Vicor
Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 VIN Isolated DC DC Converter 20A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVTM36BF060M020A00 MVTM36BF060M020A00 Виробник : Vicor Corporation VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf Description: DC DC CONVERTER 6V 150W