Продукція > VICOR CORPORATION > MVTM36BF090M013A00
MVTM36BF090M013A00
MVTM36BF090M013A00 Vicor Corporation
VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 9V 150W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 Vin Isolated DC DC Converter 13A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVTM36BF090M013A00 MVTM36BF090M013A00 Виробник : Vicor VTM_MIL_COTS_MVTM36-1928129.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 Vin Isolated DC DC Converter 13A