Продукція > VICOR CORPORATION > MVTM36BH030M025A00
MVTM36BH030M025A00
MVTM36BH030M025A00 Vicor Corporation
VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 3V 150W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 V Isolated DC DC Converter 3A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVTM36BH030M025A00 MVTM36BH030M025A00 Виробник : Vicor VTM_MIL_COTS_MVTM36-1928129.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 V Isolated DC DC Converter 3A