Продукція > VICOR CORPORATION > MVTM36BH045M020A00
MVTM36BH045M020A00
MVTM36BH045M020A00 Vicor Corporation
VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 4.5V 150W
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 50V
Efficiency: 92.9%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 26V
Voltage - Output 1: 4.5V
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 4.5V 150W, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 50V, Efficiency: 92.9%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 26V, Voltage - Output 1: 4.5V, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MVTM36BH045M020A00 MVTM36BH045M020A00 Виробник : Vicor VTM_MIL_COTS_MVTM36-1928129.pdf Isolated DC/DC Converters - SMD MVTM 36 V Isolated DC DC Converter 4.5A