Продукція > VICOR CORPORATION > MVTM36BT180M007A00
MVTM36BT180M007A00
MVTM36BT180M007A00 Vicor Corporation
VTM_MIL_COTS_MVTM36.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 18V 150W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Voltage Transformation Module
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 50V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 7A
Voltage - Input (Min): 26V
Voltage - Output 1: 18V
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 18V 150W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Voltage Transformation Module, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 50V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 7A, Voltage - Input (Min): 26V, Voltage - Output 1: 18V, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.