MW160RA1203F01
MW160RA1203F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MW160_DD.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 42W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.20" L x 2.60" W x 1.46" H (107.0mm x 66.0mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE
Form: Desktop (Class I)
Current - Output (Max): 3.5A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
Power (Watts): 42 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 42W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.20" L x 2.60" W x 1.46" H (107.0mm x 66.0mm x 37.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 72" (1.83m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, Form: Desktop (Class I), Current - Output (Max): 3.5A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, Power (Watts): 42 W.