MW173KB1503B01
MW173KB1503B01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
MW173KB_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.74" L x 2.13" W x 1.26" H (95.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CE, cULus
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level IV
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 500mW (Max)
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 30 W
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.74" L x 2.13" W x 1.26" H (95.0mm x 54.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CE, cULus, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level IV, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 500mW (Max), Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 30 W.