MW22B-10-50K
MW22B-10-50K ETI Systems
MW%20Drawing.pdf
Виробник: ETI Systems
Precision Potentiometers 2W 50Kohms 5%
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MW22B-10-50K, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 50k, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: 3/8-32, Actuator Length: 0.820" (20.83mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.249" (6.33mm), Resistive Material: Wirewound, Taper: Linear, Rotation: 3600°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 10.0.
Інші пропозиції MW22B-10-50K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MW22B-10-50K MW22B-10-50K Виробник : ETI Systems MW%20Drawing.pdf Description: MW22B-10-50K
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 50k
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Bushing Thread: 3/8-32
Actuator Length: 0.820" (20.83mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.249" (6.33mm)