MW22B-3-10K
MW22B-3-10K ETI Systems
mw22b.pdf
Виробник: ETI Systems
Description: POT 10K 3-TURN 2W WIRE LINEAR
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Temperature Coefficient: 20ppm/°C
Bushing Thread: 3/8-32
Actuator Length: 0.820" (20.83mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.250" (6.35mm)
Resistive Material: Wirewound
Taper: Linear
Rotation: 1080°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 3.0
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: POT 10K 3-TURN 2W WIRE LINEAR, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Temperature Coefficient: 20ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: 3/8-32, Actuator Length: 0.820" (20.83mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.250" (6.35mm), Resistive Material: Wirewound, Taper: Linear, Rotation: 1080°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 3.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MW22B-3-10K MW22B-3-10K Виробник : ETI Systems mw22b.pdf Precision Potentiometers 1W 10Kohms 5%