Продукція > CHINSAN (ELITE) > MW2G680MNN1625A4E
MW2G680MNN1625A4E
MW2G680MNN1625A4E Chinsan (Elite)
MW Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 400 V
Impedance: 400 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 550 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 621.5 mA @ 100 kHz
на замовлення 182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 400 V, Impedance: 400 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 550 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 621.5 mA @ 100 kHz.