Продукція > CHINSAN (ELITE) > MW2S121MNN1830A4ES
MW2S121MNN1830A4ES
MW2S121MNN1830A4ES Chinsan (Elite)
MW%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 420 V
Impedance: 400 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 96.05 mA @ 100 kHz
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 700mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 420 V, Impedance: 400 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 85 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 96.05 mA @ 100 kHz.