Продукція > CHINSAN (ELITE) > MW2W101MNN1630A4EJ
MW2W101MNN1630A4EJ
MW2W101MNN1630A4EJ Chinsan (Elite)
MW Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V RAD TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 780mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 300 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 850 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.12 A @ 100 kHz
на замовлення 181 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V RAD TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 780mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 300 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 850 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.12 A @ 100 kHz.