Продукція > CHINSAN (ELITE) > MW2W221DNN1850A6E
MW2W221DNN1850A6E
MW2W221DNN1850A6E Chinsan (Elite)
MW%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 220UF 450V RADIAL TH
Tolerance: -25%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 300 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.45 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.639 A @ 100 kHz
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 450V RADIAL TH, Tolerance: -25%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.028" (51.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 300 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.45 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.639 A @ 100 kHz.