MWAS-1261-36.00
MWAS-1261-36.00 Millimeter Wave Technologies
MWAS-1261-36.00.pdf
Виробник: Millimeter Wave Technologies
Description: CABLE ASSEMBLY, N PLUG TO N PLUG
Packaging: Bag
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: N Type to N Type
Cable Type: LMR 400
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 46 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE ASSEMBLY, N PLUG TO N PLUG, Packaging: Bag, Length: 36.00" (914.40mm), Style: N Type to N Type, Cable Type: LMR 400, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.