Продукція > C&B/RESI > MWPP3590C10K0Q9
MWPP3590C10K0Q9
MWPP3590C10K0Q9 C&B/RESI
MWPP-E13021-V0.pdf
Виробник: C&B/RESI
Description: POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Turret
Bushing Thread: 3/8-32
Actuator Length: 0.835" (21.20mm)
Actuator Type: Slotted
Actuator Diameter: 0.248" (6.30mm)
Resistive Material: Wirewound
Taper: Linear
Rotation: 3600°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 10.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Packaging: Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Turret, Bushing Thread: 3/8-32, Actuator Length: 0.835" (21.20mm), Actuator Type: Slotted, Actuator Diameter: 0.248" (6.30mm), Resistive Material: Wirewound, Taper: Linear, Rotation: 3600°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 10.0.