MWSD1005CH82NJSTF
MWSD1005CH82NJSTF Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
MWSD-C_Series.pdf
Виробник: Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 82NH 315MA 1.1 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 1.75GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 315 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82NH 315MA 1.1 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 31 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 1.75GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 315 mA.