MWV1322S
MWV1322S PCTEL, Inc.
MWV-MWB-ASPR-and-ASPC-Series.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT 153MHZ WHIP STR BASE MNT
Packaging: Bag
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 132MHz ~ 174MHz
Gain: 1dBi, 2.4dBi
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 48.000" (121.92cm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 153MHz
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 153MHZ WHIP STR BASE MNT, Packaging: Bag, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 132MHz ~ 174MHz, Gain: 1dBi, 2.4dBi, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 48.000" (121.92cm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 153MHz, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.