Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > MX-5030-EAJ-3080-10M0
MX-5030-EAJ-3080-10M0 Microchip Technology
mx-503.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator OCXO 10MHz ±0.5ppm (Tol) ±0.03ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Написати відгук