MX1.5KE13CA Microchip Technology
9459-m1-5ke-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC CASE-1
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 82A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: CASE-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 82A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: CASE-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.