MX23A34SF1
MX23A34SF1 JAE Electronics
JAEIS03379_1-2550361.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors 34P Socket Housing
на замовлення 114 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM, Packaging: Bulk, Features: Waterproof, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.173" (4.40mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX23A34SF1 MX23A34SF1 Виробник : JAE Electronics topics_id=64301&ext_no=08&_lang=en Description: CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Packaging: Bulk
Features: Waterproof
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.173" (4.40mm)