MX23A34SF2
MX23A34SF2 JAE Electronics
topics_id=64301&ext_no=08&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM
Features: Waterproof
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 34
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Number of Rows: 3
на замовлення 538 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 34POS 2.50MM, Features: Waterproof, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 34, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Number of Rows: 3.