MX31135NQA
MX31135NQA JAE Electronics
topics_id=64303&ext_no=08&_lang=en&v=2020010911144458284809
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN HEADER BRD EDGE 135POS
Packaging: Bulk
Features: Mounting Flange
Connector Type: Header
Mounting Type: Board Edge, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 135
Number of Rows: 4
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Gray
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.157" (4.00mm)
Insulation Height: 0.886" (22.50mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled
на замовлення 204 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER BRD EDGE 135POS, Packaging: Bulk, Features: Mounting Flange, Connector Type: Header, Mounting Type: Board Edge, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 135, Number of Rows: 4, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Brass, Insulation Color: Gray, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.157" (4.00mm), Insulation Height: 0.886" (22.50mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled.