MX34R20HF4T
MX34R20HF4T JAE Electronics
MB_0360_3E_MX34.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors RA 20 postion pin header
на замовлення 482 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD R/A 20POS 2.2MM, Features: Solder Retention, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 20, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Insulation Height: 0.543" (13.80mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm), Contact Length - Mating: 0.303" (7.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX34R20HF4T MX34R20HF4T Виробник : JAE Electronics ?topics_id=64962&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN HEADER SMD R/A 20POS 2.2MM
Features: Solder Retention
Packaging: Tray
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 20
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm)
Contact Shape: Square
Insulation Height: 0.543" (13.80mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm)
Contact Length - Mating: 0.303" (7.70mm)