MX34R32VF1
MX34R32VF1 JAE Electronics
MB_0360_3E_MX34.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors Pin HEADER 32P R/A
на замовлення 717 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER SMD 32POS 2.2MM, Packaging: Bulk, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Header, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 32, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Locking Ramp, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm).
Інші пропозиції MX34R32VF1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX34R32VF1 MX34R32VF1 Виробник : JAE Electronics topics_id=64966&ext_no=06&index=0&_lang=en Description: CONN HEADER SMD 32POS 2.2MM
Packaging: Bulk
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Header
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 32
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm)