MX5-26S-C-G
MX5-26S-C-G JAE Electronics
MX5-26S-C-G_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 26POS 3.00MM
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Green
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Pitch: 0.118" (3.00mm)
Contact Type: Female Socket
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 26POS 3.00MM, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Green, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 26, Pitch: 0.118" (3.00mm), Contact Type: Female Socket, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.