MX554EBA680M000-TR Microchip Technology
MX554EBA680M000.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: XTAL OSC XO 680.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 680 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 680.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.375V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 680 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції MX554EBA680M000-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX554EBA680M000-TR Виробник : Microchip Technology MX554EBA680M000-1220901.pdf Standard Clock Oscillators 680MHz LVPECL