MX80B12SZ1A
MX80B12SZ1A JAE Electronics
MX80B12SZ1A.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN SCKT HOUSING 12 POS CODE A
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.100" (2.54mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SCKT HOUSING 12 POS CODE A, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.100" (2.54mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції MX80B12SZ1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX80B12SZ1A MX80B12SZ1A Виробник : JAE Electronics SJ126080.pdf Automotive Connectors CONN SCKT HOUSING 12 POS CODE A