MX84B012PF1
MX84B012PF1 JAE Electronics
?topics_id=91928&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020072117205479783409
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG HSG 12POS 2.20MM
Features: Retainer
Packaging: Tray
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 540 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 12POS 2.20MM, Features: Retainer, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX84B012PF1 MX84B012PF1 Виробник : JAE Electronics SJ120526.pdf Automotive Connectors Connector Pin Housing 12POS