MX84B012SF1
MX84B012SF1 JAE Electronics
?topics_id=64811&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020072117205479783409
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.20MM
Packaging: Tray
Features: Retainer
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 966 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.20MM, Packaging: Tray, Features: Retainer, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.