MX84B016PF1
MX84B016PF1 JAE Electronics
MX84B_Datasheet.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG HSG 16POS 2.20MM
Features: Retainer
Packaging: Tray
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 117 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 16POS 2.20MM, Features: Retainer, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX84B016PF1 MX84B016PF1 Виробник : JAE Electronics SJ120527.pdf Automotive Connectors Connector Pin Housing 16POS