MX84B016SF1
MX84B016SF1 JAE Electronics
MX84B_Datasheet.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.20MM
Features: Retainer
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 219 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.20MM, Features: Retainer, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 16, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX84B016SF1 MX84B016SF1 Виробник : JAE Electronics SJ120502.pdf Automotive Connectors Connector Socket Housing 16POS