MX84B024NF2
MX84B024NF2 JAE Electronics
SJ120507.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors Connector Pin Header 24 Pos R/A
на замовлення 287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PIN HEADER 24 POS R/A PHEV/, Features: Mounting Flange, Packaging: Tube, Connector Type: Header, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 24, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Contact Type: Male Pin, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Material: Brass, Insulation Color: Aqua, Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Square, Contact Length - Post: 0.126" (3.20mm), Insulation Height: 0.626" (15.90mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm), Contact Length - Mating: 0.303" (7.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX84B024NF2 MX84B024NF2 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=91931&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=202003111511468456809 Description: CONN PIN HEADER 24 POS R/A PHEV/
Features: Mounting Flange
Packaging: Tube
Connector Type: Header
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 24
Number of Rows: 2
Style: Board to Cable/Wire
Contact Type: Male Pin
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Material: Brass
Insulation Color: Aqua
Pitch - Mating: 0.087" (2.20mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Square
Contact Length - Post: 0.126" (3.20mm)
Insulation Height: 0.626" (15.90mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.118" (3.00mm)
Contact Length - Mating: 0.303" (7.70mm)