MX84B024PF1
MX84B024PF1 JAE Electronics
SJ120529.pdf
Виробник: JAE Electronics
Automotive Connectors Connector Pin Housing 24POS
на замовлення 504 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 24POS 2.20MM, Packaging: Tray, Features: Retainer, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MX84B024PF1 MX84B024PF1 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=91932&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020072117205479783409 Description: CONN PLUG HSG 24POS 2.20MM
Packaging: Tray
Features: Retainer
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)