MX84B024SF1
MX84B024SF1 JAE Electronics
?topics_id=64816&ext_no=06&index=0&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 24POS 2.20MM
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 24
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Holder
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 156 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 24POS 2.20MM, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 24, Pitch: 0.087" (2.20mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Holder, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.