MX84B032SF1
MX84B032SF1 JAE Electronics
MX84B_Datasheet.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
Features: Retainer
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 32
Pitch: 0.087" (2.20mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Row Spacing: 0.118" (3.00mm)
Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Number of Rows: 2
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM, Features: Retainer, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 32, Pitch: 0.087" (2.20mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Row Spacing: 0.118" (3.00mm), Insulation Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Number of Rows: 2.