MXL15KP33CA
MXL15KP33CA Microchip Technology
9460-rf01011-m15kp-rev-e
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 33VWM 54.8VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 274A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 54.8V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
Написати відгук
Description: TVS DIODE 33VWM 54.8VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 274A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 54.8V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MXL15KP33CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
MXL15KP33CA MXL15KP33CA Виробник : Microchip Technology rf01011_m15kp_rev_e-2948934.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 33V 5% 15000W bi