MXO45-2C-10M0000
MXO45-2C-10M0000 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 10.000MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 10.0MHz 5.0V -20C +70C 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45-2C-10M0000 MXO45-2C-10M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0258-0-786357.pdf Standard Clock Oscillators 10.0MHz 5.0V -20C +70C 100ppm