MXO45-2C-15M384200
MXO45-2C-15M384200 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-MXO45_MXO45HS-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 15.3842MHZ HCMOS TH
Packaging: Tray
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS, TTL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 26mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Frequency: 15.3842 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 15.3842MHZ HCMOS TH, Packaging: Tray, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, TTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 26mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Frequency: 15.3842 MHz, Base Resonator: Crystal.