MXO45-2C-16M384000 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-mxo45_mxo45hs-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tray
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 5V
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 16.384MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tray, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Voltage - Supply: 5V, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Base Resonator: Crystal.