MXO45-2C-4M9152
MXO45-2C-4M9152 CTS-Frequency Controls
008-0258-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 4.9152MHZ HCMOS TTL PIN
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 4.9152MHz 5.0V -20C +70C 100ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MXO45-2C-4M9152 MXO45-2C-4M9152 Виробник : CTS Electronic Components CTS_11052019_008-0258-0_I MXO45 MXO45HS.PDF Standard Clock Oscillators 4.9152MHz 5.0V -20C +70C 100ppm