MXO45-2I-1M228800
MXO45-2I-1M228800 CTS-Frequency Controls
MXO45_MXO45HS.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 1.2288MHZ HCMOS TH
Packaging: Tray
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 26mA
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Frequency: 1.2288 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 1.2288MHZ HCMOS TH, Packaging: Tray, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can), Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, TTL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 26mA, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Frequency: 1.2288 MHz, Base Resonator: Crystal.