MXO45-3C-12M000000
MXO45-3C-12M000000 CTS-Frequency Controls
MXO45_MXO45HS.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TH
Packaging: Tray
Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size)
Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 12 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS TH, Packaging: Tray, Package / Case: 14-DIP, 4 Leads (Full Size), Size / Dimension: 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Active, Frequency: 12 MHz, Base Resonator: Crystal.